Udemy apžvalga

Jei girdėjote apie vieną internetinę mokymo platformą, greičiausiai tai buvo „Udemy“. „Udemy“ yra bene populiariausia internetinė mokymosi platforma, turinti daugiau nei 50 milijonų studentų ir daugiau nei 150 000 kursų.

„Udemy“ galėsite rasti užsiėmimus beveik kiekviena tema ir iš daugelio instruktorių (net tokiomis kalbomis kaip ispanų, vokiečių, prancūzų ar kinų).

Privalumai ir trūkumai

Sužinokite kokie yra pliusai ir minusai renkantis šią platformą

Privalumai

„Udemy“ turi daugiausiai kursų iš visų platformų.
Mokate už kiekvieną kursą atskirai. Individualių kursų kaina prasideda nuo 19 USD ir gali kainuoti iki 199 USD.
Siūlo daugybę kursų nemokamai. Jei norite mokytis nemokamai, būtinai patikrinkite juos.
Taikoma 30 dienų grąžinimo politika. Jei jūsų netenkina kursas, grąžinkite jį.

Trūkumai

„Udemy“ nėra akredituota įstaiga, todėl jos sertifikatai nėra oficialiai pripažįstami.
Kiekvienas gali paskelbti kursus „Udemy“, ir net jei yra tikrinama turinio kokybė, kurso kokybė gali būti vidutinė

Platformoje siūlomi kursai yra mažiausiai standartizuoti ir tai labiau portalas ar saugykla, kur norintys mokytis gali pasiekti kursus įvairiausiomis įsivaizduojamomis temomis.

Kalbos, menų, muzikos ir fitneso kursus galima rasti kartu su programavimo ir IT, verslo įgūdžių, mokymo, produktyvumo ir daugeliu kitų pamokų. Yra net asmeninio tobulėjimo ir gyvenimo būdo kategorijos, kurios apima gyvenimo įgūdžius ir kitas technikas, kurios nebūtinai yra tas dalykas, kurį gautumėte akademinėje aplinkoje.

Nėra vieno standartinio „Udemy“ kurso formato - platforma leidžia instruktoriams kurti daugialypės terpės paskaitas su garso, vaizdo ir teksto elementais, taip pat skaitymais, viktorinomis ir kita veikla. „Udemy“ leidžia studentams peržiūrėti juos dominančias klases ir siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei būsite nepatenkinti kurso kokybe.

Kadangi kiekviena klasė yra kuriama ir mokoma atskirai, jos taip pat yra įkainojamos atskirai: viso gyvenimo prieiga prie vieno kurso gali kainuoti nuo kelių iki keliolikos dolerių iki brangių kursų programų už maždaug 200 dolerių ar daugiau už vieną.

„Udemy“ puikus variantas, jei norite mokėti už kiekvieną kursą atskirai ir turėti prieigą visą gyvenimą. Kursų kainos nedidelės, tačiau norėdami įvertinti kurso kokybę, turėsite atlikti kruopštų patikrinimą, kad įsitikinti dėl kokybės.