Platformos

Nuotolinio mokymosi platformų apžvalgos

Nuotolinis mokymasis turi daug privalumų. Galite dirbti savo laiku bei tempu, mokytis iš namų ir mokytis iš dėstytojų, kurie yra savo srities ekspertai.

Tačiau turint visas šias galimybes, kaip žinoti, kuris kursas jums labiausiai tinka?

Pateikiame geriausių nuotolinio mokymosi platformų apžvalgas.

Kas yra mokymosi internetu platforma?

Internetinė mokymosi platforma yra svetainė ir (arba) programa, leidžianti studentams studijuoti dominančias temas internetu ir nuotoliniu būdu. Paprastai kursai ir mokymai yra skirti suaugusiems, kurie jau baigė tradicinę mokyklą. Kai kurios mokymosi platformos siūlo kursų baigimo pažymėjimus ir net pilnas akredituotas studijų programas, bet daugiausia dėmesio yra atskirų kursų mokymuisi įgūdžiams įgyti arba lavinti.

Kiek kainuoja internetinės mokymosi platformos?

Internetinės mokymosi platformos pasižymi gana dideliu kainų diapazonu, tačiau apskritai joms būdingas vienas dalykas, kad tai yra daug pigiau nei panašūs kursai tradicinėse kolegijose ir universitetuose.

Yra du pagrindiniai mokymosi platformų tipai:

  1. Vieno kurso platformos, kuriose mokate už kursą ar visą mokymosi programą.
  2. Prenumeratos platformos, kuriose mokate fiksuotą mėnesį ar metinį mokestį, kad galėtumėte įgyti priėjimą prie neriboto skaičiaus atskirų kursų.

Kokias savybes turi internetinės mokymosi platformos?

Kaip ir bet kurios mokymosi įstaigos, kiekviena internetinė mokymosi platforma kursus pateikia šiek tiek kitaip, tačiau yra keletas dalykų, kuriuos jos paprastai turi.

Internetinės platformos kursai yra paprastai pagrįsti vaizdo įrašais, o garso ir vaizdo paskaitos sudaro kursų pagrindą. Kursuose, kuriose galima įgyti praktikos dažnai bus būdas studentams praktikuoti naujus įgūdžius ir gauti instruktoriaus atsiliepimus.

Kitos dažnos funkcijos, kurias turi platformos yra diskusijų lentos, papildomi skaitymai, klausimynai, viktorinos ar egzaminai. Dauguma šių platformų užsiėmimų yra savarankiški, arba iš dalies, arba visiškai. Todėl kartu su kitais besimokančiaisias nebus tiek daug bendro darbo, kiek būtų įprastoje mokymo įstaigoje. Ir jums greičiausiai nereikės derintis tiesioginėms paskaitoms ar susitikimams, nors kelios platformos siūlo individualų mokymą ar instruktavimą ir tokio tipo kursams.

Svarbiausia yra rasti platformą, kurios stilius jums tinka atsižvelgiant į tai, kiek esate nepriklausomas ir ko tikitės gauti iš tam tikro kurso ar mokymo programos.