Skillshare apžvalga

  • Kursų kokybė skiriasi, nes kiekvienam leidžiama publikuoti. Tačiau kai kurias klases gamina „Skillshare“ ir pagrindinės kompanijos, tokios kaip „Mailchimp“ ar „Google“, paprastai šios klasės yra aukščiausios kokybės.

Šioje internetinių kursų platformoje, mokosi daugiau nei 5 milijonai studentų, siūloma daugybė kursų, kuriuos galite neribotai mokytis už mėnesinį arba metinį mokestį. „Skillshare“ pirmiausia buvo sukurta kaip kūrybinių mokslų mokymosi platforma, tačiau ji vystėsi ir dabar apima daugiau temų (pvz., IT, verslas, kalbų mokymasis ir kt.).

Tai yra viena geriausių platformų, jei norite tiesiog išmokti arba patobulinti įgūdžius ir galite įsigyti mokamą narystę.

Privalumai ir trūkumai

Sužinokite kokie yra pliusai ir minusai renkantis šią platformą

Privalumai

Platforma turi daugiau nei 25 000 kursų, nėra daug alternatyvų (be „Udemy“), kurios suteiks jums tiek pasirinkimo galimybių.
Apie 10% kursų, t.y. virš 2000 siūlomi nemokamai, bet prisiregistruoti prie sistemos reikės.
Narystė kainuoja tik 99 USD per metus (reikia sumokėti iš anksto) arba 15 USD per mėnesį, jei mokate kas mėnesį.

Trūkumai

Deja, „Skillshare“ savo studentams nesiūlo baigimo kursų pažymėjimų.
„Skillshare“ skatina mokytojus rengti kursus kitomis kalbomis, bet daugiausiai mokymo programų ir kursų yra anglų kalba.

„Skillshare“ yra mažiau formali ir labiau skirta kūrybiniams įgūdžiams tobulinti.

Platformoje vyksta verslo ir rinkodaros užsiėmimai, tačiau didžioji dalis yra kūrybinių sričių kursai, kuriuos dėsto praktikuojantys tų sričių ekspertai: fotografija, filmas, animacija, vaizduojamasis menas, rašymas, interjero dizainas ir kt. Pagrindinis dėmesys skiriamas praktinių įgūdžių mokymui, kuriuos studentai gali panaudoti kurdami savo projektus. Daugumoje kursų yra keletas vaizdo pamokų, kartu su užduotimis studentams praktikuoti savo įgūdžius.

„Skillshare“ turi prenumeratos modelį, o ne mokėjimo už kiekvieną kursą planą, todėl užsiregistravę studentai gali lankyti tiek kursų, kiek nori, kol jie yra užsiprenumeravę. Planas kainuoja apie 16 USD per mėnesį, arba maždaug 99 USD už visus metus (tai kainuoja maždaug 8 USD per mėnesį įsigyjus metinę narystę).

Tai sakant, platforma siūlo ir nemokamų užsiėmimų rinkinį, pradedant trumpais, 20 minučių trukmės vaizdo įrašais, baigiant ilgesnėmis valandos trukmės pamokomis. Jie nėra tokie gilūs, tačiau jie yra geras būdas išbandyti potencialiai įdomias temas.

„Skillshare“ puikiai tinka profesionalams, kuriems nereikia gauti pasiekimų pažymėjimų, tačiau nori toliau tobulinti savo įgūdžius ar mokytis naujų už prieinamą kainą.