edX apžvalga

„edX“ viena iš didžiausių mokymo platformų, kurioje mokosi ar mokėsi virš nei 25 milijonai studentų. Sistema gali pasiūlyti virš 2800 kursų. Ši platforma yra labai panaši į „Coursera“, nes siūlo aukščiausio lygio universitetinius kursus.

Taip pat yra daugybė kursų tipų, į kuriuos galite užsiregistruoti. Pavyzdžiui, galite įgyti „MicroBachelors“, „MicroMasters“, profesinius pažymėjimus ar magistro laipsnius.

Privalumai ir trūkumai

Sužinokite kokie yra pliusai ir minusai renkantis šią platformą

Privalumai

Galėsite įgyti akredituotus sertifikatus už programas sudarytas kartu su garbiausiais universitetais kaip Harvardo, Berkeley, MIT ar Bostono
Į daugumą kursų galėsite patekti nemokamai, jei nesiekiate oficialaus pažymėjimo
Daugelį kursų galima pradėti pasirinktu metu. Taip pat galite registruotis kelių tipų kursuose.
„edX“ kursų kokybė yra tikrai aukšta, nes aukščiausi universitetai juos rengia.
Galite įstoti į universitetinius laipsnius ir gauti aukštojo mokslo diplomus

Trūkumai

Kursai gali būti šiek tiek techniški, nes jie rengiami universitete
nėra daug kitų kalbų, išskyrus anglų kalbą. Jei reikia kursų ispanų, vokiečių ar kitomis kalbomis, apsilankykite „Coursera“ arba „Udemy“.

„EdX“ turi aukščiausią reputaciją - jį įkūrė Harvardas ir MIT universtitetų profesoriai, kokybė tokia pat aukšta, tačiau daug labiau prieinama platforma.

Tikros universitetų mokymo programos ir kursai, kuriuos sukūrė ir dėsto tikri universitetų dėstytojai, be to yra prieinama daugybė mokslo sričių ir temų. Platformoje yra šiek tiek daugiau technologinių mokslų, tačiau taip pat yra daugybė kalbų, humanitarinių mokslų ir meno temų. Bendradarbiaudama su keliais universitetais, „EdX“ siūlo profesinio laipsnio pažymėjimus, taip pat „Micro“ studijų programas bakalauro ir magistro lygiu.

Didelis „EdX“ platformos privalumas yra tas, kad dauguma jų kursų yra nemokami, tačiau yra kabliukas. Jei užsiėmimą lankote tik mokydamiesi, nemokama versija greičiausiai veiks, tačiau jei norite oficialiai patvirtinti dėl profesinių priežasčių, parinktis „patikrintas sertifikatas“ kainuoja nuo 40 eurų už vieną kursą, bet kainos gali siekti ir kelis tūkstančius už ilgesnes ar prestižines mokymų programas.

„edX“ yra skirtas visiems, norintiems gauti akredituotus pažymėjimus ar universitetinius laipsnius.