Udacity apžvalga

„Udacity“ daugiau dėmesio skiria kokybei, o ne kiekybei. Platformoje galima rasti virš 100 „Nanodegrees“ tipo mokymo programų, kuriuos jau baigę apie 100 000 studentų, tai nėra didžiausia mokymosi platforma. Tačiau ji bendradarbiauja su pirmaujančiomis įmonėmis (pvz., „Google“ ar „Nvidia“), kad sukurtų kokybiškus kursus.

Yra apie 200 nemokamų kursų, kuriuos galite nemokamai išbandyti, tačiau jei norite gauti „Udacity“ kursų baigimo pažymėjimą (neakredituoto), turėsite užsiregistruoti ir susimokėti.

Privalumai ir trūkumai

Sužinokite kokie yra pliusai ir minusai renkantis šią platformą

Privalumai

Kursų kokybė yra labai aukšta, ir galėsite įgyti praktinių techninių žinių.
„Udacity“ kuria savo kursus bendradarbiaudama su savo sričių ekspertais ir tokiomis įmonėmis kaip „Nvidia“, „Google“ ar „Mercedes“.
Karjeros patarimai yra viena iš paslaugų, kurias gauna mokantys „Udacity“ studentai. Jie padės jums parašyti savo CV arba suplanuoti įgūdžius, kurių jums reikia įgyti.
Net jei ir nesiūlo akredituotų pažymėjimų, darbdaviai rimtai vertina „Udacity“ diplomus.
Yra kelios įmonės (pvz., „Lyft“, „Mercedes“, „Nvidia“ ar „Google“), kurios ieško „Udacity Alumni“, kursus pabaigusių studentų ir juos aktyviai samdo.

Trūkumai

Nėra daug kursų. Šiuo metu siūloma apie 100 „Nanodegrees“ tipo mokymo programų. Be to, temų grupė nėra pati įvairiausia.
„Udacity Nanodegree“ nebus pigus, jis jums kainuos nuo 700 USD iki 2 000 USD, priklausomai nuo programos.

Technoligijų įgūdžių lavinimo kursai yra vieni populiariausių kursų, o „Udacity“ turi kursus visose paklausiausiose srityse.

Platforma sukurta kaip „coding bootcamp“ mokymosi stiliaus versija. Programos orientuotos į interneto plėtrą, programavimą, debesų kompiuteriją ir duomenų mokslą. Nesvarbu, ar esate visiškai naujokas, bandantis įgyti naujų įgūdžių, ar norėtumėte išplėsti savo žinias apie tam tikrą temą, tikriausiai, rasite jums reikiamų kursų.

Kiekvienoje mokymo programoje yra praktinių užsiėmimų, realių aplikacijų ir pavyzdžių, vykdomos individualių kodų apžvalgos ir tikri instruktoriai bei karjeros treneriai, kurie padeda mokytis ir spręsti iškylančius klausimus ir problemas.

„Udacity“ platforma šiek tiek skiriasi nuo kai kurių kitų rinkoje esančių. Užuot sutelkęs dėmesį į atskiras klases, jų pagrindinis pasiūlymas yra „Nanodegree“ - „bootcamp“ tipo programos apimančios kelius kursus, projektus, individualizuotas apžvalgas, klasės diskusijas ir ekspertų techninius patarimus. Daugeliui mokymo programų, priklausomai nuo dalyko, reikalingos vienos ar kelių mėnesių ištęstinės studijos.

„Udacity“ bus naudingas, jei norite profesionaliai tobulėti ar pakeisti karjerą. Jie taip pat gali padėti rasti jums tinkantį darbą.