MasterClass apžvalga

„MasterClass“ buvo įkurta 2014 m. San Franciske. Šiuo metu joje yra apie 100 kursų. Jos užsiėmimus veda įžymybės ir VIP. Jei norite sužinoti, kaip gaminti maistą, rinkitės Gordon Ramsay kursą. Jei norite išmokti vaidybos paslapčių - jūsų instruktorė bus Natalie Portman.

Platforma veikia pagal prenumeratos modelį ir turite mokėti kasmet. Jūs turite teisę į 30 dienų pinigų grąžinimo politiką, jei nuspręsite, kad platforma skirta ne jums.

Privalumai ir trūkumai

Sužinokite kokie yra pliusai ir minusai renkantis šią platformą

Privalumai

Pirmas dalykas, kurį reikia atkreipti dėmesį į „MasterClass“, yra tai, kad jo kursai ir pamokos yra įdomūs, galbūt taip yra todėl, kad jūs galite žiūrėti įžymybes, mokančias jus kažką patinkančio.
Peržiūrėję 10 sekundžių pirmojo vaizdo įrašo suprasite, kad „MasterClass“ vaizdo įrašai buvo labai kokybiškai sukurti. Jie turi labai įtraukiančią kino aurą.
Žinoma, didelis „MasterClass“ pardavimo privalumas - galimybė mokytis amato iš visame pasaulyje pripažintų profesionalų. Pavyzdžiui, Gordonas Ramsay moko kulinarijos, bestselerio autorius Danas Brownas moko rašyti ar Spike Lee filmuoti.
„MasterClass“ yra prieinama platforma, jei palyginsite su kitomis mokymo platformomis, tačiau joje taip pat yra labai nedaug kursų, palyginti su alternatyvomis, tokiomis kaip „Udemy“ ar „Skillshare“.
Įsigiję „MasterClass“ narystės paskyrą, turėsite 30 dienų prašyti grąžinti pinigus.

Trūkumai

Nėra jokių nemokamų kursų su „MasterClass“, todėl negalėsite patikrinti nei vieno kurso prieš jį užsiprenumeruodami.
Žinoma, nesitikėkite, kad Spike Lee (internetu) atsakys į jūsų klausimus, kaip geriausiai nustatyti kamerą tam tikrai scenai. Instruktoriai yra mokymo programos veidas.
Negalėsite rasti daug kursų, šiuo metu jų yra apie 100. Kitos platformos siūlo tūkstančius už panašias kainas, žinoma, ne tokios aukštos kokybės.
Net jei kursai turi tam tikrą struktūrą ir tikslus, nėra tokios didelės edukacinės vertės. Tai daugiau TED pokalbis apie tam tikrą temą.
Temų asortimentas nėra didžiausias. Galite rasti sporto, kino, virtuvės, rašymo, verslo, mokslo ir politikos kursus.
Visiems kursams taikoma 5 žvaigždučių vertinimo sistema, tačiau negalite perskaityti ankstesnių studentų atsiliepimų. Tai priverčia susimąstyti, iš kur tie vertinimai ir kodėl visi kursai yra įvertinti nuo 4,5 iki 4,7 balų.

„MasterClass“ skirtas profesionalams ar entuziastams, kurie ieško motyvacijos ir toliau stengtis tobulinti savo žinias vienoje iš platformoje siūlomų kategorijų. Tai taip pat patiks tiems, kurie yra bent vienos iš garsenybių turinčių kursą platformoje gerbėjams