Rekomenduojamos nuotolinio mokymosi platformos

Įdomu, kurios internetinės mokymosi platformos yra vertos jūsų laiko ir pastangų?

Internetinių kursų platformos

1. Skillshare

„Skillshare“ yra viena populiariausių internetinių mokymosi platformų. Tai didžiulė kolekcija, kurioje yra daugiau nei 20 000 programų.

Kaina:

 • „Premium“ narystė (apima neribotą prieigą prie daugiau nei 20 000 užsiėmimų) - 15 USD per mėnesį arba 99 USD per metus
 • Nemokama narystė (apima neribotą prieigą prie daugiau nei 2 000 užsiėmimų) - nemokama

Biblioteka:

 • 20 000+ programų

Akreditacija:

 • Ne

Nemokamas bandymas:

 • Yra (7 dienų nemokama bandomoji versija)

Visi kursai susideda iš dviejų dalių: vaizdo pristatymo (kuris paprastai trunka apie 20 minučių) ir projekto.

Atminkite, kad nors daugelis „Skillshare“ kursų yra puikūs, jie nėra akredituoti jokios institucijos ir nesiūlo baigimo pažymėjimo. Tai tik vieta, kur išmokti naujų įgūdžių ir išplėsti savo žinias.

„Skillshare Premium“ narystė suteikia jums neribotą prieigą prie visų bibliotekos užsiėmimų. Taip pat galite dalyvauti „Skillshare Live Sessions“ ir praktiniuose užsiėmimuose, kuriuos moko geriausi mokytojai. Visas bibliotekos klases galima atsisiųsti, kad galėtumėte tęsti mokymąsi kelyje net ir neturėdami prieigos prie interneto.

Aplankyti tinklapį

2. „LinkedIn Learning (buvusi Lynda)

Kaina:

 • „Premium“ prenumerata (apima neribotą prieigą prie visų kursų) - 29,99 USD per mėnesį arba 299,88 USD per metus

Biblioteka:

 • Daugiau nei 16 000 kursų

Akreditacija:

 • Ne

Nemokamas bandymas:

 • Yra (1 mėnesio nemokama bandomoji versija)

Prieš kelerius metus „LinkedIn“ įsigijo vieną seniausių nuotolinio mokymosi platformų, vadinamą „Lynda“, ir visą turinį perkėlė į savo platformą - „LinkedIn Learning“. Dabar įmonė siūlo tūkstančius aukštos kokybės visų lygių kursų, pradedant pradedantiesiems ir baigiant pažengusiais, apimančiais įvairius dalykus, įskaitant interneto svetainių kūrimą, programinės įrangos programavimą, ekonomiką ir verslo valdymą.

„LinkedIn“ mokymasis nėra akredituotas, tačiau dauguma kursų siūlo baigimo pažymėjimą, kurį vėliau galėsite pridėti prie savo „LinkedIn“ profilio.

Aplankyti tinklapį

4. Udemy

Kaina:

Individualūs kursai - nuo 9 iki 200 USD

Biblioteka:

 • Daugiau nei 150 000 kursų

Akreditacija:

 • Ne

Nemokamas bandymas:

 • Nėra

„Udemy“, tai dar viena populiari internetinė mokymosi platforma. Joje yra didžiulė biblioteka, kurioje yra daugiau nei 150 000 kursų, todėl turinys yra tikrai kokybiškas. Naudodamiesi „Udemy“ galite išplėsti savo žinias ir įgūdžius bet kurioje įsivaizduojamoje srityje, pradedant verslu ir rinkodara, baigiant audimu rankomis. 

Skirtingai nuo „Skillshare“, ir „LinkedIn Learning“, „Udemy“ neturi neribotų prenumeratos planų, jūs turite įsigyti kiekvieną kursą atskirai, o tai akivaizdžiai mažina platformos patrauklumą. Tačiau kursai yra gana pigūs, pradedant nuo vos 9 USD. Ir jei jums nepatinka jūsų įsigyti kursai, galite grąžinti pinigus per 30 dienų.

„Udemy“ kursai yra suskirstyti į 13 skirtingų kategorijų: Finansai ir apskaita, Plėtra, verslas, rinkodara, IT ir programinė įranga, biuro produktyvumas, muzika, asmeninis tobulėjimas, mokymas ir akademika, dizainas, gyvenimo būdas, fotografija, sveikata ir kūno rengyba. Kursai siūlomi visiems lygiams: pradedantiesiems, tarpiniams ir aukštesniems. Man labai patinka tai, kad yra kursų ne tik anglų, bet ir rusų, japonų, kinų, portugalų, vokiečių, ispanų ir kt.

„Udemy“ nėra akredituota įstaiga, tačiau baigus mokamą kursą, jūs gaunate baigimo pažymėjimą. Kiekvieną „Udemy“ kursą sudaro vaizdo pamoka - vidutinis kursas yra 5 valandos, tačiau kai kurie gali trukti net 30 minučių - ir taip pat gali apimti papildomus išteklius, tokius kaip viktorinos, praktikos testai, programavimo pratimai ir užduotys. Galite bet kada atsisiųsti bet kurį „Udemy“ kursą ir žiūrėti jį neprisijungę.

Aplankyti puslapį